NLV25T-220J-PFD - TDK
Mfr. #:
NLV25T-220J-PFD
Description:
Fixed Inductors 22uH 5.5ohms 125mA 2.5x2.0mm AEC-Q200
Lifecycle:
New from this manufacturer.
Delivery
DHL / FedEx / Ups / TNT / EMS
Payment
T/T / Paypal / Visa / MoneyGram / Western / Union
Purchase
Specifications
Manufacturer: TDK
Brand: TDK
Packaging: Reel
Series: NLV25-PFD
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Product Category: Fixed Inductors
Product: Fixed Inductors
Product Type: Fixed Inductors
Application: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Inductance: 22 uH